Tieto stránky využívajú súbory cookies. Prečítajte si informácie o tom, že ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača.

Yamuna Čisticí pleťová maska s mořským bahnem

259Kč
Množství:db
Skutečné znovuzrození pro Vaši pleť
Nehodnoceno
Přepravní náklady: 75Kč
Dostupnost: Poslední 3 db Skladem

Popis:

Pleťová maska ​​s mořským bahnem je nejlepším čističem pleti: odstraňuje nečistoty z hlubších vrstev a vyplní póry hořčíkem a stopovými prvky. Mořské bahno je známé díky svým čisticím účinkům a bohatým minerálním látkám. Kromě toho obsahuje tonizující směs esenciálních olejů. Mořské bahno má silný čisticí účinek, protože je schopné vázat nečistoty v buňkách a tím dodávat minerální látky do pokožky, např. hořčík a jiné stopové prvky. Skutečné znovuzrození pro Vaši pleť.

Použití pleťové masky je velmi snadné: K prášku přidejme vlažnou vodu v takovém množství, abychom dostali natíratelný gel. Míchejme tak dlouho, dokud nedostaneme homogenní konzistenci, podobnou zakysané smetaně. Co nejdříve ji nanesme na důkladně očištěnou pleť, vynechejme okolí očí a úst, následně ji nechejme schnout 10-12 minut. Pleťová maska ​​začne po několika minutách schnout a po uschnutí lze snadno stáhnout

Recenze

Pro tento produkt ještě nebyla napsána recenze.
Recenze