Tieto stránky využívajú súbory cookies. Prečítajte si informácie o tom, že ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača.

O nás

Od vaření mýdla až po manufakturu

Náš příběh začal v roce 2002...
Láska k přírodě a podnikatelský duch podnítily pana Kajtára, zakladatele společnosti, aby začal vyrábět voňavá mýdla z přírodních složek, na základě dávno zapomenutých receptů. Tyto voňavé a pěnivé zázraky sklidily okamžitě obrovský úspěch a jejich původní receptury používáme dodnes.

K dnešnímu dni je pro nás ochrana životního prostředí, láska k přírodě a udržování a ošetření krásy přírodním způsobem nejdůležitějším aspektem. Při vytváření našich produktů klademe největší důraz na kombinaci léčivých rostlin a moderních účinných látek, přátelských k pokožce.

Naše portfolio se od 5 druhů mýdel rozrostlo k dnešnímu dni na více než 100 produktů. Vlivem rozšiřující poptávky jsme nabídku rozšířili o mýdla lisovaná za studena, sprchové gely, soli do koupele s léčivými bylinkami a masážní oleje. Můžeme prohlásit, že dnes už nabízíme produkty na ošetření prakticky každé části těla.

Díky neustálému vývoji jsme se za posledních dvanáct let rozrostli na kosmetickou firmu XXI. století. Spokojenost našich zákazníků dále roste, protože poměr cena - hodnota / kvalita našich produktů je na kosmetickém trhu jedinečná. Kromě cenové strategie klademe velký důraz i na kvalitu. Kromě účinných látek, přátelských a šetrných k pokožce, vyrábíme naše produkty Prémiové kvality pro budoucí kosmetičky a běžné spotřebitele z přírodních základních složek, pomocí moderní výrobní technologie.

Každý pátý člověk na zemi trpí nějakým kožním onemocněním, problémem. Pracujeme na tom, abychom na tyto problémy mohli poskytnout účinnou pomoc každému. Zvláštní pozornost věnujeme zákazníkům s citlivou pokožkou, kteří přípravky na ošetření pokožky nakupovali až dosud v lékárnách.

Naše kosmetické přípravky jsou vyrobeny bez použití parabenů, parafinů a Sodium Lauryl Sulfate (SLS).

  • Naše kosmetické přípravky vyrábíme ručně.
  • Vybírat si můžete z více než 300 druhů.
  • Pracujeme s čistými přírodními surovinami, které jsou šetrné k pokožce.

Naši profesionální nabídku v tomto duchu soustavně rozšiřujeme. Vyrábíme i masážní krémy, tělové gely, tělové masky a masky na obličej, ampulky s obsahem koncentrátu, díky čemu jsme získali i důvěru kosmetiček.

Děkujeme, že jste navštívili naši stránku a že Vás naše produkty zaujaly. Jsme si vědomi skutečnosti, že za naše úspěchy vděčíme Vám, našim zákazníkům, proto se snažíme co nejvíce vyhovět požadavkům našich zákazníků. Věříme, že Vaše důvěra, zájem o naše produkty a zaujetí bude dále růst.