Tieto stránky využívajú súbory cookies. Prečítajte si informácie o tom, že ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača.

Yamuna Prémiové mýdlo s olejem z hroznových jadérek

129Kč
Množství:ks
Na suchou a zralou pokožku silou oleje z hroznových jadérek
Nehodnoceno
Přepravní náklady: 75Kč
Dostupnost: Skladem

Popis:

Pokud máte citlivou pokožku s tendencí k vysušení, doporučujeme i k mytí rukou používat mýdlo, které kompenzuje vysušení způsobené vodou. Prémiové mýdlo s olejem z hroznových jadérek se postará nejenom o ochranu suché pokožky, ale dodá rukám příjemnou hroznovou vůni.

Zastavte se na chvíli a představte si, že se nacházíte v překrásné vinici a sedíte v altánku v houpacím křesle po starých rodičích. Slunce právě zapadá, jeho paprsky hladí Vaši pokožku, vítr ustal, zeleno modrá hladina jezera je klidná a ovocná vůně bobulek hroznů hýčká Vaše smysly. Chtěli bychom, aby Vás při používání našich voňavých přípravků šetrných k pokožce s olejem z hroznových jadérek doprovázel tento mimořádný komfort během všedních dnů.

Olej z hroznových jadérek - legenda
Olej z hroznových jadérek nejenom zevnitř, ale i při vnějším použití vyvine své legendární antioxidační účinky. Olej připravený z hroznových jadérek je bohatý na nenasycené mastné kyseliny (esenciální mastné kyseliny, jinak nazývané nenasycené mastné kyseliny, které samotný lidský organismus neprodukuje, ale tyto organické sloučeniny jsou nezbytné pro správné fungování), jako je kyselina linolová (»70%) a kyselina olejová (»15%), dále na Vitamín E (tokoferol). Díky lehké konzistenci se snadno vstřebá, zanechává pokožku hebkou a vláčnou a podporuje zachování vlhkosti pokožky. Vůně mýdla připomíná čerstvý mošt. Pravidelné používání zajistí hladkost a pružnost pokožky, pomáhá zmírňovat příznaky předčasného stárnutí.

Jogurtový prášek - jemnost
Pomáhá v zachování vlhkosti pokožky, díky jemné kyselosti má skoro neutrální hodnotu PH. Kromě toho dokáže naplnit pokožku bílkovinami, laktózou a vitamíny. Zjemňuje pokožku.

Bez SLS, parabenů a barviv.

Doporučujeme na suchou a zralou pokožku.

Použití: Mýdlo můžete použít podle potřeby na tělo i na obličej při sprchování nebo koupeli.

Recenze

Pro tento produkt ještě nebyla napsána recenze.
Recenze