Tieto stránky využívajú súbory cookies. Prečítajte si informácie o tom, že ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača.

Yamuna Hydratační pleťový krém s kolagenem pro citlivou pokožku

329Kč
Množství:ks
Neparfémovaný krém pro citlivou pokožku
Nehodnoceno
Přepravní náklady od: 99Kč
Dostupnost: Během výrobního procesu

Popis:

Pleťový krém pro citlivou pokožku obsahuje kolagen, který zajistí jemnou a hydratovanou pokožku šetrným způsobem. O zachování pružnosti a pevnosti pleti a zvýšení schopnosti pleti udržet vodu se postarají dva druhy kyseliny hyaluronové. Základ krému tvoří kompozice bambuckého másla, kokosového a babassového oleje, která zabraňuje vysušování pokožky a zklidňuje podrážděnou pleť.

Existuje řešení i pro citlivou pokožku! Lidé s citlivou pokožkou vědí, jak těžko se hledají vhodné přípravky na ošetření pleti, protože musí věnovat zvýšenou pozornost výběru krémů. Nestačí, že tyto přípravky musí hydratovat a vyživovat pokožku, ale přitom ani seznam složek není druhořadý. Mnoho komponentů může dráždit citlivou pokožku a dále zhoršovat stav pleti. Společnost Yamuna právě proto vyvinula nejnovější řadu přípravků přátelských k pokožce, jejíž přírodní účinné látky šetrně ošetřují citlivou kuperózní a zarudlou pokožku a také účinně pomáhají v zmírnění příznaků ekzému. Proč kolagen a kyselina hyaluronová? Hydratační krém pro citlivou pokožku obsahuje kolagen, který promění citlivou a často i zhrublou a drsnou pokožku na zářivou a mladistvou. Kromě toho se dva druhy kyseliny hyaluronové postarají o zachování pružnosti a pevnosti. Neparfémovaný, neobsahuje parabeny, parafín a barviva! Pro ty, kteří si zvykli na voňavé kosmetické přípravky, může být překvapivé, že řada výrobků pro citlivou pokožku nemá výraznou vůni, protože přidané vonné látky dráždí většinu citlivé pokožky. Tvůrci krému při výrobě vynechali i ostatní alergeny, protože obsahují parabeny, parafín a barviva.

Použití: ráno a večer naneste tenkou vrstvu na čistou pokožku, jako poslední krok každodenní péče o pleť. Společnost Yamuna se zaměřila na promyšlený minimalismus nejenom v případě použitých surovin. Balení zboží představuje tuto jednoduchou koncepci: černo bílé květy, které inspirovaly v dnešní době populární omalovánky pro dospělé. Květiny na obalu a také na produktu čekají pouze na to, abyste je podle vlastního vkusu a nálady vymalovali. Díky řadě výrobků pro citlivou pokožku i Vaše pokožka uvidí svět v nových barvách.

Doporučujeme pro suchou, citlivou pokožku. 

Recenze

Pro tento produkt ještě nebyla napsána recenze.
Recenze